Polish Trailo Weekend - WRE - PREO: Polish Trailo Weekend - WRE - PREO

PTW - PreO
28.08.
2022
TOTAL
# Class Name Club Country Pts Time Pts Time
1 O Tenani Alessio Italian Orienteering Federation FISO ITA 29 118 29 118
2 O Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice CZE 28 51 28 51
3 O Mazan Bartlomiej Slask Wroclaw POL 28 154 28 154
4 O Bromley Gardner Charles British Army OC GBR 27 184 27 184
5 O Petersburski Krystian Azymut 45 Gdynia POL 27 206 27 206
6 O Waaler Lars Jakob Porsgrunn OL NOR 26 37 26 37
7 O Forst Libor Czech Orienteering Federation CZE 26 38 26 38
8 O Leštínský Tomáš Orienteering Adventure CZE 26 41 26 41
9 O Murenas Aurimas Medeina OK LTU 26 67 26 67
10 O Miháczi Zoltán Tipo Orienteering Club HUN 25 93 25 93
11 O Dobra Tom 25 129 25 129
12 P Kosťová Jana Sportovní klub vozíčkářů Praha CZE 24 73 24 73
13 O Waaler Martin Aarholt Porsgrunn OL NOR 24 98 24 98
14 O Engelhardt Katja 24 98 24 98
15 O Tertsunen Ari Nurmeksen Sepot FIN 24 126 24 126
16 O Wieszaczewski Jacek Orientop Wroclaw POL 24 163 24 163
17 O Mazan Aleksandra UKS Traper Złocieniec POL 23 151 23 151
18 O Kapołka Marta Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu POL 23 157 23 157
19 O Chernysh Tetiana UKR 22 160 22 160
20 J Murenas Kasparas Medeina OK 22 164 22 164
21 O Jukes David 22 187 22 187
22 O Lukatskyi Yevhenii PodilTeam Bamby SC UKR 21 138 21 138
23 J Mazurkiewicz Beata Orientop Wroclaw POL 21 138 21 138
24 J Furucz Jonatán BETA URSUS Rosice SVK 21 185 21 185
25 O Puhovkin Anton 21 253 21 253
26 O Puternicka Joanna Orientop Wroclaw POL 21 282 21 282
27 J Wojcik Ziemowit Orientop Wroclaw POL 21 307 21 307
28 J Zhylyk Anna UKS Kometa Gliwice POL 20 127 20 127
29 O Roessler Karsten 20 156 20 156
30 O Kapołka Hanna Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu POL 20 172 20 172
31 O Junttila Esko 19 155 19 155
32 O Opanasenko Mykola OSK Prolisok 19 160 19 160
33 P Bąk Zbigniew WKS Wawel Kraków POL 19 202 19 202
34 O Gruca Adam Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu POL 19 218 19 218
35 O Labęda Justyna POL 18 194 18 194
36 J Kosť Matyáš Sportovní klub vozíčkářů Praha CZE 18 385 18 385
37 J Murenas Aleksas 17 181 17 181
38 O Wojcik Wojciech Orientop Wroclaw POL 17 259 17 259
39 P Zdanowicz Jan UKS Kometa Gliwice POL 17 368 17 368
40 O Mazurkiewicz Agnieszka Orientop Wroclaw POL 17 377 17 377
41 P Drożdż Krzysztof MKS Metalowiec Lodz POL 17 527 17 527
42 P Šprynar Pavel Sportovní klub vozíčkářů Praha CZE 16 189 16 189
43 J Mazurkiewicz Marta Orientop Wroclaw POL 16 198 16 198
44 P Ludwiczak Agata MKS Metalowiec Lodz POL 15 200 15 200
45 J Prasol Kateryna PodilTeam Bamby SC UKR 15 222 15 222
46 P Labęda Marcin Orientop Wroclaw POL 15 255 15 255
47 P Szulc Daniel MKS Metalowiec Lodz POL 15 315 15 315
48 O Puhovkina Kseniia 14 342 14 342
49 O Kobets Yanina 13 214 13 214
50 O Narovlianskyi Oleksandr 13 451 13 451
51 P Lukatska Ella 12 478 12 478
52 J Kobets Ivan PodilTeam Bamby SC UKR 11 145 11 145
53 O Narovlianska Maryna PodilTeam Bamby SC UKR 11 356 11 356