Events
Series
Persons
Clubs
Log In
English
Čeština
Deutsch
English
Español
Italiano
Latviski
Lietuvių
Magyar
Norsk
Polski
Slovenščina
Suomi
CHIS Cup 2023: Total Results
Series
CHIS Cup 2023
E - TOTAL
E - Open
E - Junior
E - Physically Challenged
All
All
Top 100
Rank only
Full
Detailed
Brief
Rank only
Name
Club
Country
1
Krešo Keresteš
OK Trzin
SLO
2
Emil Kacin
OK Azimut
SLO
3
Tomislav Varnica
OK Vihor
CRO
4
Iva Lovrec
OK Vihor
CRO
5
Renato Bettin
Or Swallows
ITA
6
Susy De Pieri
Eridano Adventure
ITA
7
Klemen Kenda
OK Azimut
SLO
8
Ivo Tišljar
OK Orion
CRO
9
Jasminka Cindrić Perković
OK Međimurje
CRO
10
Dalibor Perković
OK Međimurje
CRO
11
Mateja Keresteš
OK Trzin
SLO
12
Jonatán Furucz
Farmaceut Bratislava
SVK
13
Ján Furucz
Farmaceut Bratislava
SVK
14
Piergiorgio Zancanaro
Padova Or.
ITA
15
Fulvio Lenarduzzi
Or. School Friuli
ITA
16
Zoltán Miháczi
Tipo TKE
HUN
17
Alessandro Casarin
Or Swallows
ITA
18
Pavel Ptáček
BETA URSUS Rosice
CZE
19
Davide Martignago
OK Montello
ITA
20
Libor Forst
Matfyz Praha
CZE
21
Šimon Mižúr
Farmaceut Bratislava
SVK
22
Matej Sedej
OK Azimut
SLO
23
Borja Slamic
OK Azimut
SLO
24
David Sedej
OK Azimut
SLO
25
Zdenka Petra Štambuk
OK Ivan Merz
CRO
26
Anja Babic
OK Trzin
SLO
27
Daniele Martignago
OK Montello
ITA
28
Rok Sedej
OK Azimut
SLO
29
Leonardo Bortolato
Or. Treviso
ITA
30
Nicola Galvan
Asiago 7 Comuni
ITA
31
Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
SLO
32
Fruzsina Bíró
Bimahev
HUN
33
Krystian Petersburski
Azymut 45 Gdynia
POL
34
Marcello Lambertini
POL. G. MASI
ITA
35
Michele Cera
Erebus Or. Vicenza
ITA
36
Matija Razum
OK Japetić
CRO
37
Sebastiano Lambertini
POL. G. MASI
ITA
38
Ondřej Macek
Lokomotiva Pardubice
CZE
39
Maciej Urbaniak
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
POL
40
Daniele Danieli
Padova Or.
ITA
41
Aaron Gaio
GS Pavione
ITA
42
Gregor Hvala
OK Azimut
SLO
43
John Kewley
MDOC
GBR
44
Pinja Mäkinen
Finland
FIN
45
Polona Jezeršek
OK Komenda
SLO
46
Normunds Narvaiss
Sprīdītis TSK
LAT
47
Lennart Wahlgren
Rehns BK
SWE
48
Kristaps Mierlauks
Sprīdītis TSK
LAT
49
Blaž Kölner
OK Komenda
SLO
50
Anton Puhovkin
Ukraine
UKR
51
Beata Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
POL
52
Yevhenii Lukatskyi
PodilTeam Bamby SC
ISR
53
Adam Stalka
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
POL
54
Vladyslav Vovk
Prolisok
UKR
55
Oleksandr Grysha
PodilTeam Bamby SC
UKR
56
David Jukes
Berkshire Orienteers
GBR
57
Jiří Kalousek
FS Praha
CZE
58
Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
SLO
59
Luka Kosić
OK Japetić
CRO
60
Erik Lundkvist
HJS Vansbro OK
SWE
61
Martin Fredholm
OK Linné
SWE
62
Mykola Opanasenko
Prolisok
UKR
63
Mauro Nardo
Padova Or.
ITA
64
Marta Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
POL
65
Žiga Sedej
OK Azimut
SLO
66
Jana Kosťová
Czech Republic
CZE
Anna Pózna
GOC
HUN
68
Maria Bertilla Pajaro
Padova Or.
ITA
69
Gábor Fekete
ZTC
HUN
70
Fabio Bortolami
Padova Or.
ITA
71
Iryna Kulykova
Prolisok
UKR
72
Esko Junttila
Muuramen Rasti
FIN
73
András Éles
GOC
HUN
74
Zoltán Bárdosi
SZT
HUN
75
Kyrylo Butskyi
Prolisok
UKR
76
Katarzyna Urbaniak
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
POL
77
Máté Maródi
SAS
HUN
78
Ivan Kobets
PodilTeam Bamby SC
UKR
79
Armando Martignago
OK Montello
ITA
80
Alberto Albarello
Erebus Or. Vicenza
ITA
81
Matyáš Kosť
SKV Praha
CZE
82
Zbigniew Bąk
Poland
POL
83
Pavel Šprynar
SKV Praha
CZE
84
Maryna Narovlianska
PodilTeam Bamby SC
UKR
85
Giuliano Michelotti
Arco di Carta
ITA
86
Kseniia Puhovkina
Prolisok
UKR
87
Anže Kölner
OK Komenda
SLO
88
Serhii Bielanenko
Prolisok
UKR
89
Vlado Sedej
OK Azimut
SLO
90
Miksa Laáber
Hungary
HUN
91
Vjačeslavs Lukaševičs
ISRK Krāslava
LAT
92
Beatrix Dr Kiss-Geosits
SZT
HUN
93
Agnieszka Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
POL
94
Michaela Patassiová
Azymut 45 Gdynia
SVK
95
Dario Štambuk
OK Ivan Merz
CRO
96
Anna Laáber
BEA
HUN
97
Jan Zdanowicz
Poland
POL
98
Simone Frascaroli
POL. G. MASI
ITA
99
Zoltán Makai
BEA
HUN
100
Dušan Furucz
Farmaceut Bratislava
SVK
101
Agata Ludwiczak
UKS Orientuś Łódź
POL
102
Alessio Tenani
POL. G. MASI
ITA
103
Corrado Miniotti
CRAL G.T.T.
ITA
104
Tjaša Jug
Slovenia
SLO
105
Albert Forst
Matfyz Praha
CZE
106
Marco Giovannini
OK Trzin
ITA
107
Mariusz Włodarski
Poland
POL
108
Marzena Borucka
Poland
POL
109
Aron Biro
Bimahev
HUN
110
Matija Kučinac
OK Vihor
CRO
111
Elvio Cereser
Corivorivo
ITA
112
Zsuzsanna Tuboly
BTK
HUN
113
Ivana Gobec
OK Vihor
CRO
114
Francesco Ognibene
POL. G. MASI
115
Ella Lukatska
PodilTeam Bamby SC
UKR
116
Gabriele Giudici
Orienteering Trieste
ITA
117
Caterina De Nardis
POL. G. MASI
118
Agata Ognibene
POL. G. MASI
119
Roberto Larotella
GO CAI XXX Ottobre
ITA
120
Marco Gianelle
TRENT-O
ITA
121
Ivan Šeperić-Grdiša
OK Jelen
CRO
122
Dušan Petrovič
OK Polaris
SLO
123
Patrick Milković
OK Japetić
CRO
124
Ivana Horbec
OK Vihor
CRO
125
Mauro Nardi
Semiperdo Or. Maniago
ITA
126
Luca Libardoni
OR. PERGINE
127
Dennis Debiasi
TRENT-O
ITA
128
Lenka Forstová
Matfyz Praha
CZE
129
Filip Vujanić
OK Japetić
CRO
130
Luca Stringher
Mareno Or.
ITA
131
Ivana Kuzmanić
OK Japetić
CRO
132
Chiara Corridori
OR. PERGINE
133
Viola Zagonel
POL. G. MASI
ITA
134
Nikolina Šantić
OK Bjelovar
CRO
135
Mirka Jakšić
OK Maksimir
CRO
136
Nancy Cristelli
OR. PERGINE
ITA
137
Gloria Šantić
OK Bjelovar
CRO
138
Renato Bortoliero
Erebus Or. Vicenza
ITA
139
Elena Margiore
Orienteering Trieste
ITA
140
Petr Krystek
SKV Praha
CZE
141
Etelka Veresné Sipos
HBS
HUN
142
Krzysztof Drożdż
Poland
POL
143
Gábor Surányi
DCS
HUN
144
Aida Krkić
OK Vihor
CRO
145
Veronika Šantić
OK Bjelovar
CRO
146
Teodora Kučinac
OK Vihor
CRO
147
Domagoj Šantić
OK Bjelovar
CRO
148
Jela Furuczová
Farmaceut Bratislava
SVK
149
Predrag Labaš
OK Varaždin
CRO
150
Kinga Surányi
DCS
HUN
151
Samuele Tait
GRONLAIT OR. TEAM
ITA
152
Nicolò Buganè
POL. G. MASI
ITA
153
Milan Turkalj
OK Varaždin
CRO
154
Anikó Madarassy
BEA
HUN
155
Federico Bortolato
Or. Treviso
ITA
156
Ralph Körner
OLV Landshut
GER
157
Ivica Bertol
OK Vihor
CRO
158
Karol Galicz
BKS Wataha
POL
159
Debora Dalfollo
GRONLAIT OR. TEAM
ITA
160
Mark Heikoop
OLifant
NED
161
Bartlomiej Mazan
BnO Szczecin
POL
162
Mária Madarassy
BEA
163
Daniele Guardini
Orsa Maggiore
ITA
164
Samuele Acler
GRONLAIT OR. TEAM
ITA
165
Aleksandra Mazan
BnO Szczecin
POL
166
Giulia Rigoni
GS Pavione
167
Kornél Kiss
ZTC
168
Kimi Op de Weegh
OLifant
169
Lucia Rigoni
GS Pavione
170
Blaž Petrovič
OK Polaris
SLO
171
Miroslav Šimek
SK Los Mělník
CZE
Francesco Valentini
Padova Or.
ITA
173
Damir Gobec
OK Vihor
CRO
174
Uros Cankar
Škofjeloški orientacijski klub
SLO
175
Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
SLO
176
Alessandro Rivetta
Semiperdo Or. Maniago
ITA
177
Piroska Bacsó
MAFC
HUN
Fanni Varga
SPA
179
Katalin Braun
VSE
180
Aletta Biró
BEA
HUN
181
Josip Vujanić
OK Japetić
CRO
182
Alessio Dalfollo
GRONLAIT OR. TEAM
183
Valerio Pfister
GR.OR. SUBIACO
ITA
184
Ábel Hegedüs
BEA
HUN
185
Roman Roschin
MSU
186
Tamás Jászai
DCS
187
Alessandro Santuari
OR. PINÈ
ITA
188
Fabio Murer
POL. G. MASI
189
Teo Mahović
OK Japetić
CRO
190
Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
SLO
191
Gašper Petrovič
OK Polaris
SLO
192
Sára Szakál Biró
Bimahev
HUN
193
Alberto Grilli
Punto Nord
ITA
194
Ferenc Zelei
DCS
HUN
195
Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
SLO
196
Elena Simion
GS Pavione
197
Mauro Bussi
S CARCHIDIO-STROCCHI
ITA
198
Dario D'amico
Pol. Circolo Dozza
199
Liybov Timakova
200
Brina Kölner
OK Komenda
SLO
201
Marco Brandolese
Erebus Or. Vicenza
ITA
202
Lucia Murer
POL. G. MASI
203
Simone Celato
Or. Treviso
ITA
204
Timeja Prezelj
OK Azimut
205
Nenad Lovrec
OK Vihor
CRO
Viktoria Šantić
OK Bjelovar
CRO
207
Olmo Rivolta
POL. G. MASI
208
Gabriella Cseh
DCS
209
Tommaso Peretto
MISQUILENSES OR.
210
Lisa Galvan
Mareno Or.
ITA
211
Rako Paola
OK Vihor
CRO
212
Teresa Bugaj
WKS Wawel
POL
213
Jana Ropertz
OLV Landshut
GER
214
Adéla Jelínková
Lokomotiva Pardubice
CZE
215
Alessia Grisenti
OR. PINÈ
ITA
216
Stefano Brambilla
Polisportiva Besanese
ITA
217
Mikulčić Ivor
OK Vihor
CRO
218
Jan Gobec
OK Vihor
CRO
219
Boris Schol
OLifant
220
Dora Delić
OK Japetić
CRO
221
Artúr Biró
Bimahev
HUN
222
Antonia Holper
Tipo TKE
HUN
223
David Andrejc
OK Slovenj Gradec
SLO
224
Sara Delić
OK Japetić
CRO
225
Maja Kušt
OK Vihor
CRO
226
Niccolò Santi
POL. G. MASI
227
Mihej Prezelj
OK Azimut
228
Melissa Drobnić
OK Vihor
CRO
229
Tommaso Gentili
PICCHIO VERDE
230
Mattia Rontini
S CARCHIDIO-STROCCHI
ITA
231
Diana Calzolari
POL. G. MASI
232
Albino Moret
Mareno Or.
ITA
233
Tamás Magyar
TFSE
HUN
234
Martino Magagnoli
POL. G. MASI
235
Serena Cortese
Asiago 7 Comuni
236
Dora Težak
OK Vihor
CRO
237
Roberta Merkelyte
POL. G. MASI
LTU
238
Boglárka Rövid
ZTC
HUN
239
Damir Tubin
OK Jelen
CRO
240
Teodóra Borhegyi
TFSE
HUN
241
Ana Beblek
OK Jelen
CRO
242
Mesić Ivica
OK Vihor
CRO
243
Ines Ostajmer
OK Vihor
CRO
244
Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
SLO
245
Daniele Jabr
S CARCHIDIO-STROCCHI
246
Jakov Tkalec
OK Međimurje
CRO
247
Vid Keresteš
OK Trzin
SLO
248
Tinkara Cankar
Škofjeloški orientacijski klub
SLO
249
Linda Straková
SK Los Mělník
CZE
250
Ricardo José Martin Franco
POL. G. MASI
ESP
251
Matej Vidic
OK Azimut
252
Sanja Penc
OK Vihor
CRO
253
Ostajmer Branko
OK Vihor
CRO
254
Gábor Prekopcsák
DCS
255
Andrea Govoni
Pol. Circolo Dozza
ITA
256
Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
SLO
257
Stefania Rigon
Asiago 7 Comuni
258
Iris Rivolta
POL. G. MASI
259
Greta Giacomin
POL. G. MASI
260
Ciro Clementi
ASCOLI PICENO OR.
261
Maurizio Allocco
Mareno Or.
ITA
262
Enikő Jászai
DCS
263
Bettina Csizolszki
ÉNIS
HUN
264
Uliana Siro
VITTORIENT
ITA
265
Giulio Buchicchio
Orsa Maggiore
ITA
266
Tünde Fehérváry
ÉNIS
HUN
Name
Club
Country
1
Krešo Keresteš
OK Trzin
SLO
2
Emil Kacin
OK Azimut
SLO
3
Tomislav Varnica
OK Vihor
CRO
4
Iva Lovrec
OK Vihor
CRO
5
Renato Bettin
Or Swallows
ITA
6
Susy De Pieri
Eridano Adventure
ITA
7
Klemen Kenda
OK Azimut
SLO
8
Ivo Tišljar
OK Orion
CRO
9
Jasminka Cindrić Perković
OK Međimurje
CRO
10
Dalibor Perković
OK Međimurje
CRO
11
Mateja Keresteš
OK Trzin
SLO
12
Ján Furucz
Farmaceut Bratislava
SVK
13
Fulvio Lenarduzzi
Or. School Friuli
ITA
14
Zoltán Miháczi
Tipo TKE
HUN
15
Alessandro Casarin
Or Swallows
ITA
16
Pavel Ptáček
BETA URSUS Rosice
CZE
17
Davide Martignago
OK Montello
ITA
18
Libor Forst
Matfyz Praha
CZE
19
Šimon Mižúr
Farmaceut Bratislava
SVK
20
Matej Sedej
OK Azimut
SLO
21
Borja Slamic
OK Azimut
SLO
22
Zdenka Petra Štambuk
OK Ivan Merz
CRO
23
Anja Babic
OK Trzin
SLO
24
Daniele Martignago
OK Montello
ITA
25
Rok Sedej
OK Azimut
SLO
26
Leonardo Bortolato
Or. Treviso
ITA
27
Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
SLO
28
Fruzsina Bíró
Bimahev
HUN
29
Krystian Petersburski
Azymut 45 Gdynia
POL
30
Marcello Lambertini
POL. G. MASI
ITA
31
Michele Cera
Erebus Or. Vicenza
ITA
32
Matija Razum
OK Japetić
CRO
33
Sebastiano Lambertini
POL. G. MASI
ITA
34
Ondřej Macek
Lokomotiva Pardubice
CZE
35
Maciej Urbaniak
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
POL
36
Daniele Danieli
Padova Or.
ITA
37
Aaron Gaio
GS Pavione
ITA
38
Gregor Hvala
OK Azimut
SLO
39
John Kewley
MDOC
GBR
40
Pinja Mäkinen
Finland
FIN
41
Polona Jezeršek
OK Komenda
SLO
42
Normunds Narvaiss
Sprīdītis TSK
LAT
43
Lennart Wahlgren
Rehns BK
SWE
44
Blaž Kölner
OK Komenda
SLO
45
Anton Puhovkin
Ukraine
UKR
46
Yevhenii Lukatskyi
PodilTeam Bamby SC
ISR
47
Adam Stalka
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
POL
48
David Jukes
Berkshire Orienteers
GBR
49
Jiří Kalousek
FS Praha
CZE
50
Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
SLO
51
Luka Kosić
OK Japetić
CRO
52
Erik Lundkvist
HJS Vansbro OK
SWE
53
Martin Fredholm
OK Linné
SWE
54
Mykola Opanasenko
Prolisok
UKR
55
Žiga Sedej
OK Azimut
SLO
56
Anna Pózna
GOC
HUN
57
Maria Bertilla Pajaro
Padova Or.
ITA
58
Gábor Fekete
ZTC
HUN
59
Fabio Bortolami
Padova Or.
ITA
60
Esko Junttila
Muuramen Rasti
FIN
61
András Éles
GOC
HUN
62
Zoltán Bárdosi
SZT
HUN
63
Kyrylo Butskyi
Prolisok
UKR
64
Katarzyna Urbaniak
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
POL
65
Máté Maródi
SAS
HUN
66
Armando Martignago
OK Montello
ITA
67
Alberto Albarello
Erebus Or. Vicenza
ITA
68
Maryna Narovlianska
PodilTeam Bamby SC
UKR
69
Giuliano Michelotti
Arco di Carta
ITA
70
Kseniia Puhovkina
Prolisok
UKR
71
Anže Kölner
OK Komenda
SLO
72
Vlado Sedej
OK Azimut
SLO
73
Beatrix Dr Kiss-Geosits
SZT
HUN
74
Agnieszka Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
POL
75
Michaela Patassiová
Azymut 45 Gdynia
SVK
76
Dario Štambuk
OK Ivan Merz
CRO
77
Simone Frascaroli
POL. G. MASI
ITA
78
Zoltán Makai
BEA
HUN
79
Dušan Furucz
Farmaceut Bratislava
SVK
80
Alessio Tenani
POL. G. MASI
ITA
81
Corrado Miniotti
CRAL G.T.T.
ITA
82
Tjaša Jug
Slovenia
SLO
83
Albert Forst
Matfyz Praha
CZE
84
Marco Giovannini
OK Trzin
ITA
85
Aron Biro
Bimahev
HUN
86
Matija Kučinac
OK Vihor
CRO
87
Elvio Cereser
Corivorivo
ITA
88
Zsuzsanna Tuboly
BTK
HUN
89
Ivana Gobec
OK Vihor
CRO
90
Francesco Ognibene
POL. G. MASI
91
Gabriele Giudici
Orienteering Trieste
ITA
92
Caterina De Nardis
POL. G. MASI
93
Agata Ognibene
POL. G. MASI
94
Roberto Larotella
GO CAI XXX Ottobre
ITA
95
Marco Gianelle
TRENT-O
ITA
96
Ivan Šeperić-Grdiša
OK Jelen
CRO
97
Dušan Petrovič
OK Polaris
SLO
98
Patrick Milković
OK Japetić
CRO
99
Ivana Horbec
OK Vihor
CRO
100
Mauro Nardi
Semiperdo Or. Maniago
ITA
101
Luca Libardoni
OR. PERGINE
102
Dennis Debiasi
TRENT-O
ITA
103
Lenka Forstová
Matfyz Praha
CZE
104
Filip Vujanić
OK Japetić
CRO
105
Luca Stringher
Mareno Or.
ITA
106
Ivana Kuzmanić
OK Japetić
CRO
107
Chiara Corridori
OR. PERGINE
108
Viola Zagonel
POL. G. MASI
ITA
109
Nikolina Šantić
OK Bjelovar
CRO
110
Mirka Jakšić
OK Maksimir
CRO
111
Nancy Cristelli
OR. PERGINE
ITA
112
Gloria Šantić
OK Bjelovar
CRO
113
Renato Bortoliero
Erebus Or. Vicenza
ITA
114
Elena Margiore
Orienteering Trieste
ITA
115
Etelka Veresné Sipos
HBS
HUN
116
Gábor Surányi
DCS
HUN
117
Aida Krkić
OK Vihor
CRO
118
Veronika Šantić
OK Bjelovar
CRO
119
Teodora Kučinac
OK Vihor
CRO
120
Domagoj Šantić
OK Bjelovar
CRO
121
Jela Furuczová
Farmaceut Bratislava
SVK
122
Predrag Labaš
OK Varaždin
CRO
123
Kinga Surányi
DCS
HUN
124
Samuele Tait
GRONLAIT OR. TEAM
ITA
125
Nicolò Buganè
POL. G. MASI
ITA
126
Milan Turkalj
OK Varaždin
CRO
127
Anikó Madarassy
BEA
HUN
128
Federico Bortolato
Or. Treviso
ITA
129
Ralph Körner
OLV Landshut
GER
130
Ivica Bertol
OK Vihor
CRO
131
Karol Galicz
BKS Wataha
POL
132
Debora Dalfollo
GRONLAIT OR. TEAM
ITA
133
Mark Heikoop
OLifant
NED
134
Bartlomiej Mazan
BnO Szczecin
POL
135
Mária Madarassy
BEA
136
Daniele Guardini
Orsa Maggiore
ITA
137
Samuele Acler
GRONLAIT OR. TEAM
ITA
138
Aleksandra Mazan
BnO Szczecin
POL
139
Giulia Rigoni
GS Pavione
140
Kornél Kiss
ZTC
141
Kimi Op de Weegh
OLifant
142
Lucia Rigoni
GS Pavione
143
Blaž Petrovič
OK Polaris
SLO
144
Miroslav Šimek
SK Los Mělník
CZE
Francesco Valentini
Padova Or.
ITA
146
Damir Gobec
OK Vihor
CRO
147
Uros Cankar
Škofjeloški orientacijski klub
SLO
148
Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
SLO
149
Alessandro Rivetta
Semiperdo Or. Maniago
ITA
150
Piroska Bacsó
MAFC
HUN
Fanni Varga
SPA
152
Katalin Braun
VSE
153
Aletta Biró
BEA
HUN
154
Josip Vujanić
OK Japetić
CRO
155
Alessio Dalfollo
GRONLAIT OR. TEAM
156
Valerio Pfister
GR.OR. SUBIACO
ITA
157
Ábel Hegedüs
BEA
HUN
158
Roman Roschin
MSU
159
Tamás Jászai
DCS
160
Alessandro Santuari
OR. PINÈ
ITA
161
Fabio Murer
POL. G. MASI
162
Teo Mahović
OK Japetić
CRO
163
Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
SLO
164
Gašper Petrovič
OK Polaris
SLO
165
Alberto Grilli
Punto Nord
ITA
166
Ferenc Zelei
DCS
HUN
167
Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
SLO
168
Elena Simion
GS Pavione
169
Mauro Bussi
S CARCHIDIO-STROCCHI
ITA
170
Dario D'amico
Pol. Circolo Dozza
171
Liybov Timakova
172
Brina Kölner
OK Komenda
SLO
173
Marco Brandolese
Erebus Or. Vicenza
ITA
174
Lucia Murer
POL. G. MASI
175
Simone Celato
Or. Treviso
ITA
176
Timeja Prezelj
OK Azimut
177
Nenad Lovrec
OK Vihor
CRO
178
Olmo Rivolta
POL. G. MASI
179
Gabriella Cseh
DCS
180
Tommaso Peretto
MISQUILENSES OR.
181
Lisa Galvan
Mareno Or.
ITA
182
Teresa Bugaj
WKS Wawel
POL
183
Jana Ropertz
OLV Landshut
GER
184
Adéla Jelínková
Lokomotiva Pardubice
CZE
185
Alessia Grisenti
OR. PINÈ
ITA
186
Stefano Brambilla
Polisportiva Besanese
ITA
187
Mikulčić Ivor
OK Vihor
CRO
188
Jan Gobec
OK Vihor
CRO
189
Boris Schol
OLifant
190
Dora Delić
OK Japetić
CRO
191
Antonia Holper
Tipo TKE
HUN
192
David Andrejc
OK Slovenj Gradec
SLO
193
Sara Delić
OK Japetić
CRO
194
Maja Kušt
OK Vihor
CRO
195
Niccolò Santi
POL. G. MASI
196
Mihej Prezelj
OK Azimut
197
Melissa Drobnić
OK Vihor
CRO
198
Tommaso Gentili
PICCHIO VERDE
199
Mattia Rontini
S CARCHIDIO-STROCCHI
ITA
200
Diana Calzolari
POL. G. MASI
201
Albino Moret
Mareno Or.
ITA
202
Tamás Magyar
TFSE
HUN
203
Martino Magagnoli
POL. G. MASI
204
Serena Cortese
Asiago 7 Comuni
205
Dora Težak
OK Vihor
CRO
206
Roberta Merkelyte
POL. G. MASI
LTU
207
Damir Tubin
OK Jelen
CRO
208
Teodóra Borhegyi
TFSE
HUN
209
Ana Beblek
OK Jelen
CRO
210
Mesić Ivica
OK Vihor
CRO
211
Ines Ostajmer
OK Vihor
CRO
212
Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
SLO
213
Daniele Jabr
S CARCHIDIO-STROCCHI
214
Jakov Tkalec
OK Međimurje
CRO
215
Vid Keresteš
OK Trzin
SLO
216
Tinkara Cankar
Škofjeloški orientacijski klub
SLO
217
Linda Straková
SK Los Mělník
CZE
218
Ricardo José Martin Franco
POL. G. MASI
ESP
219
Matej Vidic
OK Azimut
220
Sanja Penc
OK Vihor
CRO
221
Ostajmer Branko
OK Vihor
CRO
222
Gábor Prekopcsák
DCS
223
Andrea Govoni
Pol. Circolo Dozza
ITA
224
Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
SLO
225
Stefania Rigon
Asiago 7 Comuni
226
Iris Rivolta
POL. G. MASI
227
Greta Giacomin
POL. G. MASI
228
Ciro Clementi
ASCOLI PICENO OR.
229
Maurizio Allocco
Mareno Or.
ITA
230
Enikő Jászai
DCS
231
Bettina Csizolszki
ÉNIS
HUN
232
Uliana Siro
VITTORIENT
ITA
233
Giulio Buchicchio
Orsa Maggiore
ITA
Name
Club
Country
1
Jonatán Furucz
Farmaceut Bratislava
SVK
2
David Sedej
OK Azimut
SLO
3
Kristaps Mierlauks
Sprīdītis TSK
LAT
4
Beata Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
POL
5
Oleksandr Grysha
PodilTeam Bamby SC
UKR
6
Marta Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
POL
7
Ivan Kobets
PodilTeam Bamby SC
UKR
8
Matyáš Kosť
SKV Praha
CZE
9
Sára Szakál Biró
Bimahev
HUN
10
Viktoria Šantić
OK Bjelovar
CRO
11
Rako Paola
OK Vihor
CRO
12
Artúr Biró
Bimahev
HUN
13
Boglárka Rövid
ZTC
HUN
Name
Club
Country
1
Piergiorgio Zancanaro
Padova Or.
ITA
2
Nicola Galvan
Asiago 7 Comuni
ITA
3
Vladyslav Vovk
Prolisok
UKR
4
Mauro Nardo
Padova Or.
ITA
5
Jana Kosťová
Czech Republic
CZE
6
Iryna Kulykova
Prolisok
UKR
7
Zbigniew Bąk
Poland
POL
8
Pavel Šprynar
SKV Praha
CZE
9
Serhii Bielanenko
Prolisok
UKR
10
Miksa Laáber
Hungary
HUN
11
Vjačeslavs Lukaševičs
ISRK Krāslava
LAT
12
Anna Laáber
BEA
HUN
13
Jan Zdanowicz
Poland
POL
14
Agata Ludwiczak
UKS Orientuś Łódź
POL
15
Mariusz Włodarski
Poland
POL
16
Marzena Borucka
Poland
POL
17
Ella Lukatska
PodilTeam Bamby SC
UKR
18
Petr Krystek
SKV Praha
CZE
19
Krzysztof Drożdż
Poland
POL
20
Tünde Fehérváry
ÉNIS
HUN