Events
Series
Persons
Clubs
Log In
English
Čeština
Deutsch
English
Español
Italiano
Latviski
Lietuvių
Magyar
Norsk
Polski
Slovenščina
Suomi
CHIS Cup 2023: Total Results
Series
CHIS Cup 2023
E - TOTAL
E - Open
E - Junior
E - Physically Challenged
Top 100
All
Top 100
Rank only
Full
Detailed
Brief
Rank only
Name
Club
1
Krešo Keresteš
OK Trzin
2
Emil Kacin
OK Azimut
3
Tomislav Varnica
OK Vihor
4
Iva Lovrec
OK Vihor
5
Renato Bettin
Or Swallows
6
Susy De Pieri
Eridano Adventure
7
Klemen Kenda
OK Azimut
8
Ivo Tišljar
OK Orion
9
Jasminka Cindrić Perković
OK Međimurje
10
Dalibor Perković
OK Međimurje
11
Mateja Keresteš
OK Trzin
12
Jonatán Furucz
Farmaceut Bratislava
13
Ján Furucz
Farmaceut Bratislava
14
Piergiorgio Zancanaro
Padova Or.
15
Fulvio Lenarduzzi
Or. School Friuli
16
Zoltán Miháczi
Tipo TKE
17
Alessandro Casarin
Or Swallows
18
Pavel Ptáček
BETA URSUS Rosice
19
Davide Martignago
OK Montello
20
Libor Forst
Matfyz Praha
21
Šimon Mižúr
Farmaceut Bratislava
22
Matej Sedej
OK Azimut
23
Borja Slamic
OK Azimut
24
David Sedej
OK Azimut
25
Zdenka Petra Štambuk
OK Ivan Merz
26
Anja Babic
OK Trzin
27
Daniele Martignago
OK Montello
28
Rok Sedej
OK Azimut
29
Leonardo Bortolato
Or. Treviso
30
Nicola Galvan
Asiago 7 Comuni
31
Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
32
Fruzsina Bíró
Bimahev
33
Krystian Petersburski
Azymut 45 Gdynia
34
Marcello Lambertini
POL. G. MASI
35
Michele Cera
Erebus Or. Vicenza
36
Matija Razum
OK Japetić
37
Sebastiano Lambertini
POL. G. MASI
38
Ondřej Macek
Lokomotiva Pardubice
39
Maciej Urbaniak
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
40
Daniele Danieli
Padova Or.
41
Aaron Gaio
GS Pavione
42
Gregor Hvala
OK Azimut
43
John Kewley
MDOC
44
Pinja Mäkinen
Finland
45
Polona Jezeršek
OK Komenda
46
Normunds Narvaiss
Sprīdītis TSK
47
Lennart Wahlgren
Rehns BK
48
Kristaps Mierlauks
Sprīdītis TSK
49
Blaž Kölner
OK Komenda
50
Anton Puhovkin
Ukraine
51
Beata Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
52
Yevhenii Lukatskyi
PodilTeam Bamby SC
53
Adam Stalka
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
54
Vladyslav Vovk
Prolisok
55
Oleksandr Grysha
PodilTeam Bamby SC
56
David Jukes
Berkshire Orienteers
57
Jiří Kalousek
FS Praha
58
Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
59
Luka Kosić
OK Japetić
60
Erik Lundkvist
HJS Vansbro OK
61
Martin Fredholm
OK Linné
62
Mykola Opanasenko
Prolisok
63
Mauro Nardo
Padova Or.
64
Marta Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
65
Žiga Sedej
OK Azimut
66
Jana Kosťová
Czech Republic
Anna Pózna
GOC
68
Maria Bertilla Pajaro
Padova Or.
69
Gábor Fekete
ZTC
70
Fabio Bortolami
Padova Or.
71
Iryna Kulykova
Prolisok
72
Esko Junttila
Muuramen Rasti
73
András Éles
GOC
74
Zoltán Bárdosi
SZT
75
Kyrylo Butskyi
Prolisok
76
Katarzyna Urbaniak
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
77
Máté Maródi
SAS
78
Ivan Kobets
PodilTeam Bamby SC
79
Armando Martignago
OK Montello
80
Alberto Albarello
Erebus Or. Vicenza
81
Matyáš Kosť
SKV Praha
82
Zbigniew Bąk
Poland
83
Pavel Šprynar
SKV Praha
84
Maryna Narovlianska
PodilTeam Bamby SC
85
Giuliano Michelotti
Arco di Carta
86
Kseniia Puhovkina
Prolisok
87
Anže Kölner
OK Komenda
88
Serhii Bielanenko
Prolisok
89
Vlado Sedej
OK Azimut
90
Miksa Laáber
Hungary
91
Vjačeslavs Lukaševičs
ISRK Krāslava
92
Beatrix Dr Kiss-Geosits
SZT
93
Agnieszka Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
94
Michaela Patassiová
Azymut 45 Gdynia
95
Dario Štambuk
OK Ivan Merz
96
Anna Laáber
BEA
97
Jan Zdanowicz
Poland
98
Simone Frascaroli
POL. G. MASI
99
Zoltán Makai
BEA
100
Dušan Furucz
Farmaceut Bratislava
Name
Club
1
Krešo Keresteš
OK Trzin
2
Emil Kacin
OK Azimut
3
Tomislav Varnica
OK Vihor
4
Iva Lovrec
OK Vihor
5
Renato Bettin
Or Swallows
6
Susy De Pieri
Eridano Adventure
7
Klemen Kenda
OK Azimut
8
Ivo Tišljar
OK Orion
9
Jasminka Cindrić Perković
OK Međimurje
10
Dalibor Perković
OK Međimurje
11
Mateja Keresteš
OK Trzin
12
Ján Furucz
Farmaceut Bratislava
13
Fulvio Lenarduzzi
Or. School Friuli
14
Zoltán Miháczi
Tipo TKE
15
Alessandro Casarin
Or Swallows
16
Pavel Ptáček
BETA URSUS Rosice
17
Davide Martignago
OK Montello
18
Libor Forst
Matfyz Praha
19
Šimon Mižúr
Farmaceut Bratislava
20
Matej Sedej
OK Azimut
21
Borja Slamic
OK Azimut
22
Zdenka Petra Štambuk
OK Ivan Merz
23
Anja Babic
OK Trzin
24
Daniele Martignago
OK Montello
25
Rok Sedej
OK Azimut
26
Leonardo Bortolato
Or. Treviso
27
Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
28
Fruzsina Bíró
Bimahev
29
Krystian Petersburski
Azymut 45 Gdynia
30
Marcello Lambertini
POL. G. MASI
31
Michele Cera
Erebus Or. Vicenza
32
Matija Razum
OK Japetić
33
Sebastiano Lambertini
POL. G. MASI
34
Ondřej Macek
Lokomotiva Pardubice
35
Maciej Urbaniak
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
36
Daniele Danieli
Padova Or.
37
Aaron Gaio
GS Pavione
38
Gregor Hvala
OK Azimut
39
John Kewley
MDOC
40
Pinja Mäkinen
Finland
41
Polona Jezeršek
OK Komenda
42
Normunds Narvaiss
Sprīdītis TSK
43
Lennart Wahlgren
Rehns BK
44
Blaž Kölner
OK Komenda
45
Anton Puhovkin
Ukraine
46
Yevhenii Lukatskyi
PodilTeam Bamby SC
47
Adam Stalka
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
48
David Jukes
Berkshire Orienteers
49
Jiří Kalousek
FS Praha
50
Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
51
Luka Kosić
OK Japetić
52
Erik Lundkvist
HJS Vansbro OK
53
Martin Fredholm
OK Linné
54
Mykola Opanasenko
Prolisok
55
Žiga Sedej
OK Azimut
56
Anna Pózna
GOC
57
Maria Bertilla Pajaro
Padova Or.
58
Gábor Fekete
ZTC
59
Fabio Bortolami
Padova Or.
60
Esko Junttila
Muuramen Rasti
61
András Éles
GOC
62
Zoltán Bárdosi
SZT
63
Kyrylo Butskyi
Prolisok
64
Katarzyna Urbaniak
Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu
65
Máté Maródi
SAS
66
Armando Martignago
OK Montello
67
Alberto Albarello
Erebus Or. Vicenza
68
Maryna Narovlianska
PodilTeam Bamby SC
69
Giuliano Michelotti
Arco di Carta
70
Kseniia Puhovkina
Prolisok
71
Anže Kölner
OK Komenda
72
Vlado Sedej
OK Azimut
73
Beatrix Dr Kiss-Geosits
SZT
74
Agnieszka Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
75
Michaela Patassiová
Azymut 45 Gdynia
76
Dario Štambuk
OK Ivan Merz
77
Simone Frascaroli
POL. G. MASI
78
Zoltán Makai
BEA
79
Dušan Furucz
Farmaceut Bratislava
80
Alessio Tenani
POL. G. MASI
81
Corrado Miniotti
CRAL G.T.T.
82
Tjaša Jug
Slovenia
83
Albert Forst
Matfyz Praha
84
Marco Giovannini
OK Trzin
85
Aron Biro
Bimahev
86
Matija Kučinac
OK Vihor
87
Elvio Cereser
Corivorivo
88
Zsuzsanna Tuboly
BTK
89
Ivana Gobec
OK Vihor
90
Francesco Ognibene
POL. G. MASI
91
Gabriele Giudici
Orienteering Trieste
92
Caterina De Nardis
POL. G. MASI
93
Agata Ognibene
POL. G. MASI
94
Roberto Larotella
GO CAI XXX Ottobre
95
Marco Gianelle
TRENT-O
96
Ivan Šeperić-Grdiša
OK Jelen
97
Dušan Petrovič
OK Polaris
98
Patrick Milković
OK Japetić
99
Ivana Horbec
OK Vihor
100
Mauro Nardi
Semiperdo Or. Maniago
Name
Club
1
Jonatán Furucz
Farmaceut Bratislava
2
David Sedej
OK Azimut
3
Kristaps Mierlauks
Sprīdītis TSK
4
Beata Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
5
Oleksandr Grysha
PodilTeam Bamby SC
6
Marta Mazurkiewicz
Orientop Wroclaw
7
Ivan Kobets
PodilTeam Bamby SC
8
Matyáš Kosť
SKV Praha
9
Sára Szakál Biró
Bimahev
10
Viktoria Šantić
OK Bjelovar
11
Rako Paola
OK Vihor
12
Artúr Biró
Bimahev
13
Boglárka Rövid
ZTC
Name
Club
1
Piergiorgio Zancanaro
Padova Or.
2
Nicola Galvan
Asiago 7 Comuni
3
Vladyslav Vovk
Prolisok
4
Mauro Nardo
Padova Or.
5
Jana Kosťová
Czech Republic
6
Iryna Kulykova
Prolisok
7
Zbigniew Bąk
Poland
8
Pavel Šprynar
SKV Praha
9
Serhii Bielanenko
Prolisok
10
Miksa Laáber
Hungary
11
Vjačeslavs Lukaševičs
ISRK Krāslava
12
Anna Laáber
BEA
13
Jan Zdanowicz
Poland
14
Agata Ludwiczak
UKS Orientuś Łódź
15
Mariusz Włodarski
Poland
16
Marzena Borucka
Poland
17
Ella Lukatska
PodilTeam Bamby SC
18
Petr Krystek
SKV Praha
19
Krzysztof Drożdż
Poland
20
Tünde Fehérváry
ÉNIS