Polish Trailo Weekend - WRE - TEMPO: Polish Trailo Weekend - WRE - TEMPO

PTW - TempO
27.08.
2022
TOTAL
# Class Name Club Country Time Time
1 O Petersburski Krystian Azymut 45 Gdynia POL 371 371
2 O Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice CZE 463 463
3 J Kobets Ivan PodilTeam Bamby SC UKR 497 497
4 O Waaler Lars Jakob Porsgrunn OL NOR 497 497
5 O Waaler Martin Aarholt Porsgrunn OL NOR 524 524
6 O Wieszaczewski Jacek Orienteering Adventure POL 527 527
7 O Mazan Bartlomiej Slask Wroclaw POL 537 537
8 O Forst Libor Czech Orienteering Federation CZE 540 540
9 O Leštínský Tomáš Orienteering Adventure CZE 557 557
10 O Miháczi Zoltán Tipo Orienteering Club HUN 597 597
11 O Dobra Tom 606 606
12 J Murenas Kasparas Medeina OK 610 610
13 O Murenas Aurimas Medeina OK LTU 612 612
14 O Bromley Gardner Charles British Army OC GBR 650 650
15 O Gruca Adam Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu POL 659 659
16 O Mazan Aleksandra UKS Traper Złocieniec POL 667 667
17 O Kapołka Marta Orienteering Adventure POL 709 709
18 O Puternicka Joanna Orienteering Adventure POL 711 711
19 O Tertsunen Ari Nurmeksen Sepot FIN 730 730
20 J Murenas Aleksas 735 735
21 J Zhylyk Anna UKS Kometa Gliwice POL 756 756
22 J Furucz Jonatán BETA URSUS Rosice SVK 783 783
23 P Kosťová Jana Sportovní klub vozíčkářů Praha CZE 808 808
24 J Kosť Matyáš Sportovní klub vozíčkářů Praha CZE 809 809
25 J Prasol Kateryna PodilTeam Bamby SC UKR 811 811
26 O Kapołka Hanna Orienteering Adventure POL 817 817
27 O Kobets Yanina 828 828
28 O Junttila Esko 829 829
29 J Mazurkiewicz Marta Orientop Wroclaw POL 887 887
30 O Wojcik Wojciech Orientop Wroclaw POL 900 900
31 O Narovlianskyi Oleksandr 910 910
32 O Engelhardt Katja 949 949
33 O Chernysh Tetiana UKR 963 963
34 P Labęda Marcin Orientop Wroclaw POL 985 985
35 O Lukatskyi Yevhenii PodilTeam Bamby SC UKR 998 998
36 P Šprynar Pavel Sportovní klub vozíčkářů Praha CZE 999 999
37 O Labęda Justyna POL 1017 1017
38 O Jukes David 1023 1023
39 J Wojcik Ziemowit Orientop Wroclaw POL 1070 1070
40 J Mazurkiewicz Beata Orientop Wroclaw POL 1074 1074
41 O Roessler Karsten 1077 1077
42 P Ludwiczak Agata MKS Metalowiec Lodz POL 1106 1106
43 P Szulc Daniel MKS Metalowiec Lodz POL 1123 1123
44 O Mazurkiewicz Agnieszka Orientop Wroclaw POL 1224 1224
45 O Narovlianska Maryna PodilTeam Bamby SC UKR 1278 1278
46 P Lukatska Ella 1336 1336